Ramówka letnia Radia RSC

Wiadomości z kraju i ze świata:
Poniedziałek – Piątek 6:00 – 22:00   CO GODZINĘ
Sobota 8:00 – 22:00  CO GODZINĘ
Niedziela 8:00 – 22:00  CO GODZINĘ

Wiadomości lokalne:
Poniedziałek – Piątek 7:30, 8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30

  • Poniedziałek

    (6:00-12:00) Pasmo poranne „DZIEŃ DOBRY Z RADIEM RSC”  

    6:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    6:30 – Kalendarium (najważniejsze daty i wydarzenia z kraju i ze świata).

    7:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    7:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    7:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:00 –  Serwis z kraju i ze świata.

    8:15 – Gość dnia Radia RSC.

    8:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:45 – Przegląd prasy

    9:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    9:30 – Serwis lokalny

    10:15 – „MotoBaba” – audycja dla fanów motocykli. Zaprasza Karolina  Kolasa.

    11:10 – „Płytobranie” – tygodniowa prezentacja płyty danego artysty.

    11:30 – Serwis lokalny

    11:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    (12:00-18:00) Pasmo: TWOJE POPOŁUDNIE Z RADIEM RSC 

    12:00 – Serwis z kraju i ze świata, ekonomiczny.

    13:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    13:30 – Serwis lokalny, sport.

    13:45 – Kalendarium muzyczne.

    14:15 – Gość dnia Radia RSC (powtórka)

    14:45 – „Płytobranie” – prezentacja płyty.

    15:10 – „Radiowe Uniwersum” – audycja o bohaterach fantastycznych, prowadzący Łukasz Saptura.

    15:30 – Serwis lokalny

    15:45 – Traffic – informacje dla kierowców.

    16:10 – „Wakacyjny kod pocztowy” – najciekawsze miejsca do odwiedzenia w czasie wakacji w regionie, prowadzące: Dagmara Obrębska, Karolina Kolasa.

    16:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    18:00 – Wakacyjna lista przebojów (smaczna lista). Największe przeboje wakacji kilku ostatnich dekad.

    20:00 – „Wieczorna mixtura w Radiu RSC – 100% muzyki. Najlepsze mixy ostatnich dekad.

  • Wtorek

    (6:00-12:00) Pasmo poranne „DZIEŃ DOBRY Z RADIEM RSC”  

    6:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    6:30 – Kalendarium (najważniejsze daty i wydarzenia z kraju i ze świata).

    7:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    7:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    7:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:00 – – Serwis z kraju i ze świata.

    8:15 – Gość dnia Radia RSC

    8:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:45 – Przegląd prasy.

    9:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    9:30 – Serwis lokalny.

    10:40 – „Magazyn samorządowy Miasta Skierniewice”.

    11:10 – „Płytobranie” – tygodniowa prezentacja płyty danego artysty.

    11:30 – Serwis lokalny, sport.

    11:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    (12:00-18:00) Pasmo: TWOJE POPOŁUDNIE Z RADIEM RSC 

    12:00 – Serwis z kraju i ze świata, ekonomiczny.

    13:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    13:30 – Serwis lokalny, sport.

    13:45 – Kalendarium muzyczne.

    14:15 – Gość dnia Radia RSC (powtórka)

    14:45 – „Płytobranie” – prezentacja płyty.

    15:10 – „Radiowe Uniwersum” – audycja o bohaterach fantastycznych, prowadzący Łukasz Saptura.

    15:30 – Serwis lokalny

    15:45 – Traffic – informacje dla kierowców.

    16:10 – „Wakacyjny kod pocztowy” – najciekawsze miejsca do odwiedzenia
    w czasie wakacji w regionie, prowadzące: Dagmara Obrębska, Karolina Kolasa.

    16:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    18:00 – Wakacyjna lista przebojów (smaczna lista). Największe przeboje wakacji kilku ostatnich dekad.

    20:00 – „Wieczorna mixtura w Radiu RSC – 100% muzyki. Najlepsze mixy ostatnich dekad.

    (port lokalny

  • Środa

    (6:00-12:00) Pasmo poranne „DZIEŃ DOBRY Z RADIEM RSC”  

    6:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    6:30 – Kalendarium (najważniejsze daty i wydarzenia z kraju i ze świata).

    7:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    7:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    7:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:00 – – Serwis z kraju i ze świata.

    8:15 – Gość dnia Radia RSC

    8:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:45 – Przegląd prasy.

    9:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    9:30 – Serwis lokalny.

    11:10 – „Płytobranie” – tygodniowa prezentacja płyty danego artysty.

    11:30 – Serwis lokalny, sport.

    11:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    (12:00-18:00) Pasmo: TWOJE POPOŁUDNIE Z RADIEM RSC 

    12:00 – Serwis z kraju i ze świata, ekonomiczny.

    13:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    13:30 – Serwis lokalny, sport.

    13:45 – Kalendarium muzyczne.

    14:15 – Gość dnia Radia RSC (powtórka)

    14:45 – „Płytobranie” – prezentacja płyty.

    15:10 – „Radiowe Uniwersum” – audycja o bohaterach fantastycznych, prowadzący Łukasz Saptura

    15:30 – Serwis lokalny

    15:45 – Traffic – informacje dla kierowców.

    16:10 – „Wakacyjny kod pocztowy” – najciekawsze miejsca do odwiedzenia
    w czasie wakacji w regionie, prowadzące: Dagmara Obrębska, Karolina Kolasa.

    16:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    18:00 – Wakacyjna lista przebojów (smaczna lista). Największe przeboje wakacji kilku ostatnich dekad.

    20:00 – „Wieczorna mixtura w Radiu RSC – 100% muzyki. Najlepsze mixy ostatnich dekad.

    (port lokalny

  • Czwartek

    (6:00-12:00) Pasmo poranne: „DZIEŃ DOBRY Z RADIEM RSC”  

    6:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    6:30 – Kalendarium (najważniejsze daty i wydarzenia z kraju i ze świata).

    7:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    7:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    7:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:00 –  Serwis z kraju i ze świata.

    8:15 – Gość dnia Radia RSC.

    8:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:45 – Przegląd prasy.

    9:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    9:15 – „Prosto z półki” – audycja książkowa, zaprasza Karolina Kolasa.

    9:30 – Serwis lokalny.

    11:10 – „Płytobranie” – tygodniowa prezentacja płyty danego artysty.

    11:30 – Serwis lokalny, sport.

    11:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    (12:00-18:00) Pasmo: TWOJE POPOŁUDNIE Z RADIEM RSC 

    12:00 – Serwis z kraju i ze świata, ekonomiczny.

    13:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    13:30 – Serwis lokalny, sport.

    13:45 – Kalendarium muzyczne.

    14:15 – Gość dnia Radia RSC (powtórka).

    14:45 – „Płytobranie” – prezentacja płyty.

    15:10 – „Radiowe Uniwersum” – audycja o bohaterach fantastycznych, prowadzący Łukasz Saptura

    15:30 – Serwis lokalny

    15:45 – Traffic – informacje dla kierowców.

    16:10 – „Wakacyjny kod pocztowy” – najciekawsze miejsca do odwiedzenia
    w czasie wakacji w regionie, prowadzące: Dagmara Obrębska, Karolina Kolasa.

    16:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    17:15 – „Prosto z półki” – audycja książkowa, zaprasza Karolina Kolasa.

    18:00 – Wakacyjna lista przebojów (smaczna lista). Największe przeboje wakacji kilku ostatnich dekad.

    20:00 – „Wieczorna mixtura w Radiu RSC – 100% muzyki. Najlepsze mixy ostatnich dekad.

    (port lokalny

  • Piątek

    (6:00-12:00) Pasmo poranne: „DZIEŃ DOBRY Z RADIEM RSC”  

    6:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    6:30 – Kalendarium (najważniejsze daty i wydarzenia z kraju i ze świata).

    7:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    7:15 – Radiowy GPS – konkurs.

    7:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:00 –  Serwis z kraju i ze świata.

    8:15 – Gość dnia Radia RSC.

    8:30 – Serwis lokalny + sport lokalny.

    8:45 – Przegląd prasy.

    9:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    9:30 – Serwis lokalny.

    11:10 – „Płytobranie” – rozdanie płyty prezentowanej w ciągu tygodnia.

    11:30 – Serwis lokalny, sport.

    11:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    (12:00-18:00) Pasmo: TWOJE POPOŁUDNIE Z RADIEM RSC 

    12:00 – Serwis z kraju i ze świata, ekonomiczny.

    13:10 – „Wkoło muzyka” – ciekawe rozmowy z ludźmi ze świata muzyki.

    13:30 – Serwis lokalny, sport.

    13:45 – Kalendarium muzyczne.

    14:15 – Gość dnia Radia RSC (powtórka)

    14:45 – „Radiowy GPS” – konkurs.

    15:10 – „Radiowe Uniwersum” – audycja o bohaterach fantastycznych, prowadzący Łukasz Saptura

    15:30 – Serwis lokalny

    15:45 – Traffic – informacje dla kierowców.

    16:10 – „Wakacyjny kod pocztowy” – najciekawsze miejsca do odwiedzenia
    w czasie wakacji w regionie, prowadzące: Dagmara Obrębska, Karolina Kolasa.

    16:45 – Radiowy GPS – konkurs.

    18:00 – Klubowa lista – zaprasza Paweł Roguski.

    20:00 – „Every Club Night” – Paweł Roguski

    (port lokalny

  • Sobota

    8:00 – Serwis z kraju i ze świata.

    8:45 – Traffic – informacje dla kierowców

    10:40 – MAM PYTANIE DO… – Dariusz Ziemiańczyk – rozmowy
    z samorządowcami.

    12:10 – „Nasza remiza” – prowadzenie Łukasz Saptura.

    13:30 – 14:00 – Audycja Bankomat – przegląd gospodarczy minionego tygodnia.

    18:00-20:00 – „Przebojowa ćwiartka” – lista przebojów/ prowadzenie Paweł Roguski.

    20:00 – 23:00 – Muzyczne party z Pawłem Roguskim.

  • Niedziela

    7:00 – Słowo na niedzielę – ks. Grzegorz Gołąb

    10:15 – RENTGEN, czyli Ziemiańczyk naświetla – Dariusz Ziemiańczyk

    13:10 – „Wkoło muzyka” – powtórka programu.