We wtorek, 19 maja, gościem “Programu samorządowego” była Karolina Sałek – naczelnik wydziału Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Skierniewice. W rozmowie Maciej Bąba poruszył temat Budżetu Obywatelskiego Miasta Skierniewice na 2027 rok.