Memoriał Marka Kustry

Odsłuchaj audycję tutaj:

W niedzielę, 31 maja 2026 roku, odbędzie się Memoriał Marka Kustry – byłego zawodnika m.in. Łódzkiego Klubu Sportowego i Kadry Województwa Łódzkiego, a w późniejszych latach organizatora życia koszykarskiego w Skierniewicach, który wraz z grupą przyjaciół założył w 1993 roku klub MKS Ósemka Skierniewice.

W programie „Na sportowo” Darek Machowski rozmawia z trenerem AZS Batory Skierniewice, Krzysztofem Wierciochem, również o reaktywacji trzecioligowej drużyny koszykarskiej mężczyzn.