VOLENTILES
Odsłuchaj audycję tutaj:
W niedzielę, 17 maja, gościem audycji „Muzyczna przystań” był zespół VOLENTILES.
W rozmowie Dagmara Obrębska poruszyła temat zbliżającej się wielkimi krokami płyty “Momenty” oraz poprzedniego, dwupłytowego krążka.
Rozmowa jest również dostępna w wersji wideo: https://youtu.be/0enLAktK5v8
