dr inż. Violetta Stefanowska-Nowak, dr Anna Traut-Seliga – „Ogrodnicy dla festiwalu”

Odsłuchaj audycję tutaj:

W czwartek, 14 maja, „Gośćmi dnia” Radia RSC były: dr inż. Violetta Stefanowska-Nowak – dyrektor Instytutu Nauk Przyrodniczych ANSB oraz dr Anna Traut-Seliga – wykładowca ANSB.

W rozmowie Michał Krawczyk poruszył temat konferencji „Ogrodnicy dla festiwalu”, a także oferty edukacyjnej, specjalizacji i ścieżek rozwoju, jakie oferuje ogrodnictwo.