McKayla Coyle – Wejdź w tryb goblina

Odsłuchaj audycję tutaj:

Odkryj swojego wewnętrznego goblina! Naucz się dekorować, ubierać, tworzyć, zbierać i żyć zgodnie z goblińskimi zasadami społeczności, różnorodności, nonkonformizmu i radosnego bałaganu.

Czy kiedykolwiek czułeś się dziwnie, nieswojo i bezwolnie? Czy miałeś wrażenie, że jesteś niedoceniany lub jakbyś tu nie do końca pasował? Jeśli tak, to mam dla ciebie świetną wiadomość: prawdopodobnie jesteś goblinem! Oznacza to, że twoje niedoskonałości i dziwactwa to najbardziej niesamowite cechy, jakie posiadasz, i że możesz żyć bardziej harmonijnie, jeśli tylko je zaakceptujesz i rozwiniesz, czerpiąc inspirację z żab, grzybów, mchu, skał i brudu, czyli wszystkiego, co kochają gobliny.

Ta książka pokaże ci, jak celebrować fizyczną i mentalną różnorodność, jak odrzucać uprzedzenia i ogólnie – jak żyć, chłonąc siły z każdej małej radości. Czy grzyb może powiedzieć ci coś na temat mody? Czy ślimak może nauczyć cię, jak poczuć się szczęśliwszym? Oczywiście, że tak! Ale to nie wszystko – dowiesz się także, jak:

  • stworzyć ogródek z mchu
  • uprawiać i stosować rośliny lecznicze
  • szukać jagód (nawet w mieście!)
  • naprawiać ulubione swetry
  • wyeksponować kolekcję kamieni.

Ale to wciąż nie wszystko!

Książka „Wejdź w tryb goblina” pomoże ci odbudować relację z samym sobą, twoim domem, społecznością i naturą.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.