Gretchen Rubin – Siła pięciu zmysłów. Poczuj więcej i odkryj radość życia

Odsłuchaj audycję tutaj:

Zapis archiwalny audycji “Czytelnia Radia RSC” z dnia 30.11.2023. Prowadzi Karolina Bast-Kolasa.

Jak w pełni wykorzystać potencjał naszych zmysłów? W jaki sposób słuchać, żeby usłyszeć? Jak patrzeć, żeby faktycznie dostrzegać?

„Siła pięciu zmysłów” to wciągająca, wielowymiarowa opowieść, pełna odkryć oraz praktycznych sugestii na temat tego, jak wyostrzyć zmysły i wykorzystać nasze naturalne zdolności, aby mieć pełniejsze i bogatsze życie.

Autorka książki, Gretchen Rubin, udowadnia, że w zgiełku codziennych spraw, nasze zmysły mogą oferować natychmiastowy sposób na poprawę nastroju, uspokojenie, a także na zaangażowanie się w otaczający nas świat.

Rubin bada tajemnice pięciu zmysłów i dostrzega w nich drogę do szczęśliwszego, bardziej uważnego życia. Praktykuje zdobytą wiedzę, czerpiąc z nauki, filozofii, literatury i własnych doświadczeń, dzięki czemu odkrywa głęboką moc płynącą z dostrojenia się ze światem.

Autorka „Projektu szczęście” okrzykniętego bestsellerem New York Times’a w najnowszej książce przedstawia drogę do życia pełnego energii, kreatywności, szczęścia i miłości poprzez wykorzystanie Siły Pięciu Zmysłów

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.