S.M. Hegmit, Marcelina Baranowska – Cienie Ostoi. Zazdrość

Odsłuchaj audycję tutaj:

Pierwszy tom serii o Cieniach!

W sercu lasu istnieje posiadłość zwana Ostoja, gdzie cienie stają się sprawiedliwością. Rodzina najemników, która ją zamieszkuje, usuwa cele, na które inni nie śmieliby spojrzeć.

Aurora Wells jest mistrzynią eliminacji ludzi.

Gdy zlecenie na Kubie przestaje być jedynie rutynową misją, a jej odebrane zostaje coś cennego, to ogień zemsty zapłonie w niej jaśniej niż kiedykolwiek.

Tymczasem do Ostoi wkracza tajemniczy mężczyzna. Od pierwszej chwili staje się wrogiem Aurory. Kolejne niebezpieczne zadanie przed nią oraz jej najemniczą rodziną. Kiedy odkrywają coś znacznie większego niż to, na co zostali przygotowani, między mężczyzną a kobietą nawiązuje się specyficzne porozumienie, które z czasem przeradza się w coś więcej.

Czy pożądanie i zemsta zaprowadzą Aurorę ku rozwiązaniu, czy też zostanie zmuszona do zmierzenia się z pułapką, z której nie ma ucieczki? Czy zdoła odnaleźć równowagę między żądzą mordu a poszukiwaniem prawdy? A może przekroczy granice, zza których nie ma już powrotu? Odpowiedzi kryją się nie tylko w korytarzach Ostoi, gdzie każdy z cieni ma swoją własną historię do opowiedzenia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.