„Łódzkie gra w szachy” – ponad 130 młodych szachistów rywalizowało w Skierniewicach podczas międzypowiatowego turnieju

We wtorek (26.05) w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbył się Wiosenny IV Międzypowiatowy Turniej Szachowy organizowany przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach. W konkursie uczestniczyło ponad 130 uczniów, a dla najlepszych czekały atrakcyjne nagrody. Więcej na temat turnieju oraz grze w szachy przez młodzież Bartek Migała rozmawia z Beatą Krokocką – koordynatorem projektu “Łódzkie gra w szachy” w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego oraz Robertem Chojnowskim – prezesem Łódzkiego Związku Szachowego.