|

35. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków – UTRUDNIENIA W RUCHU

Już dziś (26 czerwca) do Skierniewic zawita prawie 200 kolarzy z ponad 25 zawodowych ekip z Polski i zagranicy. Wszystko w ramach 35. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Czterodniowa rywalizacja będzie składać się z czterech etapów, a uczestnicy pokonają blisko 800 km, przejeżdżając łącznie przez trzy województwa, 15 powiatów i 25 miast. Skierniewice zakończą drugi z nich (26 czerwca – Konstantynów Łódzki – Skierniewice).

mówił Waldemar Kret – przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Warto wspomnieć o zmianach organizacji ruchu na czas przejazdu cyklistów. Uczestnicy zjawią się w Skierniewicach około godz. 20:00. Może to powodować czasowe utrudnienia na trasie przejazdu, tj. w ulicach: Zwierzynieckiej, Piłsudskiego, Prymasowskiej, Konstytucji 3 Maja, Sobieskiego i Reymonta. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb obecnych na trasie przejazdu. 

Dodatkowo, przez cały dzień (26 czerwca) zostanie wyłączony parking przy Centrum Kultury i Sztuki. Dodatkowo czasowo mogą pojawić się utrudnienia również w ul. Strakacza. Na miejscu będą przebywały ekipy kolarzy. Parking zostanie otwarty po zakończonym wyścigu i uprzątnięciu terenu.

Źródło: cekis.pl oraz skierniewice.eu