Święto jest w nas…

Data publikacji: 15.09.2020

Już od najbliższego piątku (18.09.) w Skierniewicach odbędzie się kilka wydarzeń, które nawiązują do Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Niestety, ze względów pandemii, święto do jakiego się przyzwyczailiśmy, nie może się odbyć. Dlatego też trzeci weekend września dla mieszkańców Skierniewic oraz osób zainteresowanych tematyką kwiaciarską, ogrodniczą i sadownicza przygotowano coś specjalnego. Mówią Dawid Szymczak z Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miasta oraz Przemysław Rybicki – rzecznik Ratusza:

Wśród trzech wydarzeń, które pojawią się w ten weekend w Skierniewicach jest między innymi Festiwal Światła w Parku Miejskim.

Inna propozycją, która powoli wpisuje się w świąteczną tradycję jest druga już edycja Fiesty Balonowej o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice.

Totalną nowością, która pozwoli w sposób on-line uczestniczyć w świątecznych wydarzeniach ludziom na całym świecie jest interaktywne studio, które w sobotę (19.09.) między godz. 10.00 a 17.00 będzie nadawać w sieci swój program.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji przygotowanych na najbliższy weekend. Patronem medialnym jest – jak zawsze – Radio RSC.

#swietojestwnas