Koncert premierowy – Małpa Mówi w CKiS

Data publikacji: 13.04.2016

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach oraz Proximite zapraszają na koncert Małpy z nowym albumem „MAŁPA MÓWI”, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 15 kwietnia w holu głównym. Początek o godz. 20:00. Bilety w cenie 25 zł ( do 14 kwietnia) i 30 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach.

 

Support: VOUEC – właściwie Mariusz Wołk, reprezentant Rawy Mazowieckiej, aktywista kultury hiphopowej m.in. współprowadzący audycje RapStacja (2015/2016) w radio RSC Skierniewice. Połowa składu ProWokacja, razem z którym dotarł do półfinału ŻywegoRapu2 co w konsekwencji zaowocowało współpracą z HempRec jako RapMap. Na swoim koncie posiada również solową działalność z producentem Karolem Vilo Wieczorkiem, dziesiątki zarejestrowanych numerów, gościnnych udziałów oraz liczne występy sceniczne, supportując ścisłą czołówkę sceny.

 

ProWoKacja – Na Żywo(2013) LP ŻywyRap2- MIXTAPE (2014) /jako RapMap Vouec/Vilo – Kilka Skitów z Życia (2015) EP Vouec/JKS – Punkt Wyjścia(kwiecień 2016) JKS – właściwie Przemysław Janecki, reprezentant Rawy Mazowieckiej, wielki pasjonat muzyki, szczególnie tej z dużych, zakurzonych czarnych nośników. MC i Beatmaker w jednym, działający aktywnie od 2012 roku. Współtworzący skład NLWK (Nogi Luźne W Kolanach), którego członkowie pochodzą z różnych stron Polski. Wszystko po to, aby tych dwóch artystów po długiej podróży muzycznej trafiło znowu do „Punktu Wyjścia”, spotkało się z zapałem twórczym i zamknęło w studio nagraniowym, aby stworzyć zupełnie nowy, dopracowany projekt. W celu podzielenia się ogromną energią koncertową w różnych zakątkach kraju. Premiera zapowiedziana jest na Kwiecień 2016.

 

Łukasz „Małpa” Małkiewicz, urodzony w Toruniu w 1985 roku, polski raper. Członek formacji Proximite, której był współzałożycielem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Małkiewicz współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: 2sty, Bisz, Diox, DJ Ike, DJ. B, Donatan, donGURALesko, Dope D.O.D., Hatti Vatti, Małolat, Noon, Parias, Pezet, PTP, Pyskaty, Rasmentalism, Szczur, The Returners, W.E.N.A., WhiteHouse, Włodi oraz Zeus.Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany Kilka numerów o czymś ukazał się 27 listopada 2009 roku. Materiał został wydany samodzielnie przez rapera. Po sprzedaniu tysiąca egzemplarzy przez Małpę, płyta trafiła do sprzedaży w dystrybucji wytwórni muzycznej Asfalt Records. Nagrania spotykały się z pozytywnym odbiorem ze strony zarówno krytyków muzycznych jak i publiczności. Według dystrybutora debiutu, w niespełna trzy lata później wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.Premiera drugiego solowego albumu rapera odbyła się 5 lutego 2016 roku. Płyta zatytułowana Mówi została wydana w wytwórni Proximite.

 

WIĘCEJ O ARTYŚCIE I PŁYCIE:
https://www.facebook.com/lukaszmalpamalkiewicz/?fref=ts
https://www.youtube.com/user/proximiteTV
http://muzyka.onet.pl/hip-hop/malpa-mowi-recenzja/f3eqr4
http://genius.com/Antologia-polskiego-rapu-sylwetki-mapa-annotated

 

Organizatorzy informują, że teksty utworów wykonywanych podczas koncertu mogą zawierać zwroty powszechnie uważane za wulgarne.

Serdecznie zapraszamy!

PLAKAT-MAŁPA

źródło cekis.pl