Łódzkie: Ruszyły zgłoszenia do Festynu Ogrodniczego „Pamiętajmy o ogrodach”

Data publikacji: 21.06.2022

Ruszyły zgłoszenia udziały w Festynie Ogrodniczym „Pamiętajmy o ogrodach”.

2 lipca w Nieborowie (powiat łowicki) odbędzie się wspomniany festyn, którego częścią jest kiermasz ogrodniczy.

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do udziału zarówno w festynie, jak i kiermaszu przedstawicieli branży ogrodniczej z całego Łódzkiego.

Oba wydarzenia są częścią projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Ich celem jest promocja walorów przyrodniczych Łódzkiego, edukacja i uwrażliwianie na ekologię, a także integracja mieszkańców. Festyn oraz towarzyszący mu kiermasz to również okazja do promocji lokalnej branży ogrodniczej i prezentacja jej oferty. Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber serdecznie zaprasza do udziału w targach wszystkich hodowców roślin i nasion oraz innych przedstawicieli sektora ogrodniczego w Łódzkiem.

W ramach udziału w kiermaszu, każdy wystawca będzie miał zapewnione stoisko wystawiennicze, na których będzie mógł zaprezentować swoją ofertę oraz prowadzić sprzedaż swoich produktów. Stoisko obejmuje namiot o wymiarach 3 m x 3 m (stoisko pojedyncze) lub 3 m x 6 m (stoisko podwójne), stoliki lub lady wystawiennicze i 2 krzesła.  Stoiska wystawiennicze będą do dyspozycji wystawców w godz. 14-20. 

Przedstawiciele branży ogrodniczej zainteresowani udziałem w kiermaszu proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie jego skanu na adres e-mail: ogrody@lodzkie.pl w terminie do 27 czerwca 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.