III edycja „Jak dbam, tak mam!”

Data publikacji: 25.10.2021

W piątek 22 października odbyła się III edycja akcji „Jak dbam, tak mam!”. Skierniewiczanie – bo wśród uczestników były nie tylko kobiety – udowodnili po raz kolejny, że zdrowie i życie są dla nich najważniejsze, a profilaktyka i badania są gwarancją wczesnego wykrycia zmian, szybszego leczenia i świadomości swojego stanu zdrowia.

I choć wydarzenie skierowane było głównie do pań, nie zabrakło na nim mężczyzn, którzy w trosce o kobiety swojego życia włączyli się w akcję promocyjną, jak i samo wydarzenie:

mówił prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk. O to, by profilaktyki dla mieszkanek Skierniewic nie zabrakło dba zarówno Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego jak i Urząd Miasta Skierniewice. 28 października zostanie rozstrzygnięty przetarg na 400 darmowych badań USG dla kobiet, z kolei szpital pozyskał ich 40

mówiła Barbara Widulińska z Urzędu Miasta Skierniewice.

„Jak dbam, tak mam!” była okazją do rozmów i konsultacji z różnymi specjalistami, wśród nich byli m.in. psychologowie, kosmetolodzy, brafitterki.

Dzięki nim kobiety dowiadywały się o nowoczesnych zabiegach dla kobiet leczących się onkologicznie, a także o wsparciu, jakie powinno zapewnić się pacjentkom i ich rodzinom:

mówiła Monika Miedzińska – Permanent Makeup Artis.

mówiła Magdalena Kowalewska, wojewódzki konsultant profilaktyki raka piersi.

mówiły Agnieszka Ancerowisz i Małgorzata Kwiecieć z „Centrum Psyche”.

Chętnych do konsultacji nie brakowało:

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na naszym profilu facebookowym.