Skierniewice: Rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Data publikacji: 20.09.2019

Tradycyjnie już w październiku oraz listopadzie prowadzona będzie na terenie Skierniewic jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Akcja ta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych i jak mów rzecznik Ratusza Przemysław Rybicki jest cała lista tego, co można, a czego nie można wystawić do odbioru przez spółkę Ekoregion:

Poniżej harmonogram wywózki!

04.10.2019
Skłodowskiej , Czerwona, Przemysłowa, Jana Brzechwy, Skłodowskiej 157/A,B,C,D.

11.10.2019 oś .Makowska
Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego, Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Bracka (dawniej Zubrzyckiego).

18.10.2019 Centrum
Rzeczna, Kościelna, Jagiellońska, Mireckiego, Batorego, Tuwima, Kilińskiego, Św. Stanisława, Koszarowa, Czysta, Św. Floriana, Słoneczna, Okrzei, 1-go Maja, Pl. Dąbrowskiego.

25.10.2019 Zadębie
Dąbie, 500-lecia, Topolowa, Balcerowska, Różana, Tulipanowa, Niezapominajek, Klonowa, Raciborskiego Świerkowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Małkowskiego, Miodowa, Konwaliowa, Zadębie – posesje o nr nieparzystych.

29.10.2019 Centrum
Harcerska, Sportowa, Wojska Polskiego, Strzelecka, Kozietulskiego, Senatorska, Próchnika, Spokojna, Pogodna, Strykowska, Rynek, Konstytucji 3-Maja, Prymasowska, Reymonta, Gałeckiego, Lelewela, Sienkiewicza, Mickiewicza.

30.10.2019 Zadębie
Reja, Irysowa, Gerbery, Kaktusowa, Bratkowa, Bananowa, Mandarynkowa, Cytrynowa, Gajowa, Krokusowa, Górna, Pomarańczowa.

31.10.2019 Zadębie
Poniatowskiego, Jeżewskiego, Traugutta, Liliowa, Daliowa, Gladioli, Hortensji, Storczykowa, Chabrowa, Nasturcjowa, Narcyzowa, Młynarska (do rzeki),  Modrzewskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Korczaka, Jordana, P. Skargi.

04.11.2019 za urzędem stanu Cywilnego
Kościuszki, Moniuszki, Wieniawskiego, Plantowa, Willowa, Piłsudskiego, Krasickiego. Nowomiejska, Waryńskiego, Sierakowicka, Łączna,

06.11.2019
Zwierzyniecka, Sosnowa, Kasztanowa,  Listopadowa, Chopina, Racławicka.

07.11.2019 Rawka
Kolbe, Parowozowa, Pasażerska, Torowa, Trakcyjna, Rekreacyjna, Wagonowa, Podkładowa, Domasiewicza, Kolejowa, Warszawska, Grabina.

08.11.2019 Zadębie
Zadębie –posesje o nr parzystych, Kalinowa, Szarotek, Krzywa, Lipowa , Brzozowa, Jodłowa, Akacjowa, Jarzębinowa.

14.11.2019 Miasto
Rybickiego, Warzywnicza, Instytutowa, Sobieskiego, Mazowiecka, Miła, Kwiatowa, Partyzantów, Sadowa, Kaczorowskiego (dawniej Buczka), Pomologiczna, Łąkowa, Urocza.

15.11.2019 oś. Północna
Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Dobra, Witkacego, Zielna, Zielona, Barbary Radziwiłłówny,
Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Czarnieckiego, Prądzyńskiego, Chodkiewicza, Żółkiewskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego.

18.11.2019 oś. Rawka
Bohaterów Westerplatte, Gwardzistów, Bitwy pod Lenino, Powstańców Warszawy, Podchorążych, Kosynierów, Artyleryjska, Sulińskiego ( dawna Berlinga), Czwartaków, Dywizjonu 303, Ułańska, Szwoleżerów, Miedniewicka.

19.11.2019 oś. Bajkowa
Bajkowa, Wiklinowa, Jastrzębia, Leśnej Polanki, Kr. Maciusia, Czerwonego Kapturka, Jagodowa, Jaskółcza, Ziołowa, Zagajnikowa, Wiewiórcza, Kubusia Puchatka,

20.11.2019 Łódzka
Łódzka, Piekarska, Feliksów, Golfowa, Ustronna, Młynarska (od rzeki), Wąska, Poprzeczna, Równoległa, Prosta, Zaułek, Przechodnia, Podmiejska, Napoleońska, Żwirowa, Na Piaski, Halinów, Boczna.

21.11.2019
Mszczonowska, Podleśna, Pamiętna, Długa, M. Konopnickiej, Ogrodowa, Wspólna, Al. Niepodległości, Myśliwska, Rawska, Kątna, II Pułku Berlińskiego, Trzcińska, Graniczna, Strobowska,  Kopernika.

22.11.2019
Łowicka, Sucharskiego 12 A i 14 A, Hallera (dawnej Hibnera), Wyszyńskiego, Kameralna , Starbacicha, Wesoła, Sybiraków, Orkana 2 B, Sucharskiego 12a,14a, Szarych Szeregów, Asnyka nr 54-76, Wagnera,

26.11.2019 Miasto
Cicha, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Mackiewicza, Staffa, Broniewskiego, Słowackiego, Żeromskiego, Kopernika, Budowlana, Wschodnia.

27.11.2019 Widok
Armii Krajowej, Działkowa, Gójskiego, Skrzypka, Północna, Matejki, Wyspiańskiego.

28.11.2019 Widok
Widok, Stęborowskiego, Kombatantów, Sułkowskiego, Twarowskiej, Sienna, Rolna, Wiejska, Składowa, Nowobielańska, Bielańska, Orzeszkowej, Jasna, Wiosenna, Samotna.

(fot.UM)