Uwaga zmiany w kursowaniu autobusów w Skierniewicach!

Data publikacji: 11.09.2018

W związku z remontem ul. 1-go Maja, od poniedziałku 17tego września autobusy komunikacji miejskiej w Skierniewicach będą kursować objazdami. Dotyczy to linii nr 3, 7 oraz 8

Autobus linii nr 3 w kierunku STROBOWSKA będzie jeździł do ul. Piłsudskiego zgodnie z dotychczasową trasą, a następnie objazdem: KOZIETULSKIEGO – PONIATOWSKIEGO- STROBOWSKA. Tą samą trasą trójka będzie kursować w kierunku Mokrej Prawej.

Trasa linii autobusowej nr 7 w kierunku MAKOWSKA pozostaje bez zmian do ul. Al. Niepodległości, dalej objazdem przez BATOREGO – PL. JANA PAWŁA II – ZADĘBIE – LUDWIKÓW. Tak samo będzie wyglądać objazd w kierunku Przemysłowej.

Autobus linii nr 8 w kierunku MAKOWSKA do ul. Mszczonowska/Rawska będzie jeździł po trasie, dalej objazdem przez BATOREGO – PL. JANA PAWŁA II – PONIATOWSKIEGO – KOZIETULSKIEGO i dalej po trasie. Natomiast w kierunku PRZEMYSŁOWA autobus będzie kursował do ul. Zwierzynieckiej po trasie, a następnie objazdem: KOZIETULSKIEGO – PONIATOWSKIEGO – PL. JANA PAWŁA II –BATOREGO – AL. NIEPODLEGŁOŚCI i dalej po trasie.