Gala Boksu w Skierniewicach

Data publikacji: 19.09.2017

Już 7 października w Skierniewicach mieszkańcy będą świadkami wydarzenia sportowego, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. W hali Ośrodka Spotu i Rekreacji odbędzie się pierwsza gala boksu zawodowego. W ringu obejrzymy walki zawodowe oraz olimpijskie. Nie zabraknie też lokalnych akcentów. Sprzedaż biletów już wystartowała!

 

Przedsmak gali będzie można poczuć już o godzinie 12.00. W samo południe w hali OSiR odbędzie się oficjalne ważenie zawodników oraz konferencja prasowa wszystkich uczestników sportowego show. Od 17.00 pierwsi goście, którzy zjawią się na gali, będą mogli obejrzeć pokazy sztuk wali oraz tańca w wykonaniu skierniewickich sportowców oraz tancerzy.

Główne wydarzenie wieczoru rozpocznie się o godzinie 18.00. Prowadzącymi będą Iwona Guzowska i Piotr Dzięcielski. Na początek widzowie obejrzą 4 potyczki boksu olimpijskiego sędziowane przez znakomitego polskiego zawodnika i propagatora tej dyscypliny – Pawła Skrzecza. – W naszym mieście od stycznia funkcjonuje sekcja bokserska. Podczas gali będziemy mieli nie lada okazję obejrzeć walkę dwóch skierniewiczan – Krzysztofa Kamińskiego i Huberta Stefankiewicza. Będzie to dla nich pierwsze tak poważne sportowe wyzwanie – podkreśla wiceprezydent Jarosław Chęcielewski.

Po tej rozgrzewce przyjdzie czas na walki dnia. Jako pierwsi na ring wyjdą Rafał Jackiewicz i Piotr Bis, a po nich w głównej walce wieczoru wystąpi Norbert „Noras” Dąbrowski. Gala boksu to coś nowego na naszym rynku sportowym. Warto poświęcić swój czas i przeżywać sportowe emocje w doborowym towarzystwie sław polskiego boksu. Bilety są już dostępne. Zadbaliśmy o to, żeby były do nabycia w przystępnej cenie 20 złotych. To niewielka kwota jak na takie sportowe show – wyjaśnia Jarosław Chęcielewski.


Bilety na walkę można zakupić w dwojaki sposób. Sprzedażą zajmują się Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz portal www.biletynawalke.pl