Maj Syty Fest w Skierniewicach

Data publikacji: 21.05.2017

Już 27 maja na skierniewickim rynku odbędzie się największe muzyczne wydarzenie tej wiosny – Maj Syty Fest. To wielka muzyczna impreza, która zgromadzi najlepsze gwiazdy współczesnej sceny alternatywnej. W ten ciepły sobotni wieczór specjalnie dla Was wystąpią Voo Voo, Łąki Łan, Xxanaxx, Małe Miasta, Red Emprez.

Zainicjujemy w ten sposób wielką muzyczną ucztę, która zapisze się złotymi zgłoskami na mapie imprez kulturalnych w kraju. Pierwszorzędny line-up (którego nie powstydziłyby się najlepsze festiwale!), legendarne brzmienia, niepowtarzalny klimat życiodajnej wiosny, światło i dźwięk przepełniające energią, moc płynąca z radości i miłości – a to wszystko z myślą o Was. Jeżeli jesteście głodni emocji, jakie wyzwala muzyka przez duże „M” – przyjedźcie, aby nasycić się nią w Skierniewicach. Tutaj już wkrótce najmocniej zabije serce polskiej muzyki.

Ucztę muzyczną dopełni uczta kulinarna – koncertom będzie bowiem towarzyszył festiwal food trucków. Stanie się on niepowtarzalną okazja, aby skosztować smaków z całego świata – od Meksyku i USA po Nepal i Tajlandię. Co więcej, dla uczestników przewidziano specjalne promocje, ale o tym dowiecie się na miejscu. A zatem:

Co: Maj Syty Fest – największe wiosenne wydarzenie muzyczne w samym sercu Polski

Gdzie: Skierniewice, rynek główny

Kiedy: 27 maja, godz. 17:00

Za ile: ZA DARMO!

 

Program wydarzenia:

17.00 – 17.40 – Red Emprez
18.00 – 18.40 – Małe Miasta
19.00 – 20.00 – XXANAXX
20.30 – 21.40 – Voo Voo
22.10 – 23.40 – Łąki Łan

 

A to nie wszystko! Już w niedzielę, 28 maja w godzinach 12:00–18:00 zapraszamy najmłodszych, na których czekać będą liczne atrakcje – wśród nich m.in. dmuchamy zamek, zjeżdżalnie, strefy z huśtawką i zabawkami interaktywnymi… i wiele innych. Przez cały czas będą prowadzone gry animacyjne oraz konkursy. Nie zabraknie również malowania buziek, pokazu wielkich baniek, zwierzątek z baloników oraz waty cukrowej. Oczywiście wszystkie atrakcje także za darmo!

Zapraszamy do śledzenia aktualności na profilu fb.com/majsytyfest

Oficjalna strona internetowa wydarzenia www.majsytyfest.pl