WielkaMoc na skierniewickim rynku

Data publikacji: 01.04.2017

WielkaMoc już lada moment zagości na skierniewickim rynku! Będzie kolorowo, rodzinnie, a na pewno świątecznie! Urząd Miasta Skierniewice wraz z Centrum Kultury i Sztuki zapraszają mieszkańców Skierniewic i okolic do wspólnego spędzenia niedzieli 9 kwietnia na miejskim rynku. Od godziny 10 do 14 gwarantujemy mnóstwo zabawy, uśmiechu i wiele atrakcji dla dzieci.
Na scenie zagości teatr Narwal ze spektaklem „Śmingusek Dyngusem”, ale także dzieci z zespołu Tęcza i Szkoły Podstawowej nr 1. To nie jedyne atrakcje jakie organizatorzy przygotowali dla gości. Znajda się wśród nich również:  strefa zabaw dla dzieci w stylu „Alicji w Krainie Czarów”, warsztaty artystyczne, karuzela, żywe maskotki, zabawy i animacje dla dzieci, malowanie buziek, plastyka balonowa, konkursy na placu, przejazdy bryczką oraz gra terenowa.
Poza wspomnianymi atrakcjami zapraszamy również do cieszącego się ogromnym zainteresowaniem jarmarku świątecznego który podobnie jak przed rokiem stanie na rynku. Skierniewiczanie na stoiskach będą mieli do wyboru tradycyjne mazurki, sery, wędliny i pieczywo, nie zabraknie też kolorowych pisanek oraz innych ręcznie wykonanych dekoracji. Tegoroczny jarmark potrwa od czwartku 6 kwietnia do czwartku 13 kwietnia. W tygodniu otwarty będzie w godzinach 10.00 – 18.00 zaś w soboty i niedzielę – 10.00 – 14.00.

źródło skierniewice.eu