Zapraszamy na FETKA 2017

Data publikacji: 26.02.2017

Już tylko tydzień pozostał do kolejnego Festiwalu Twórczości Kabaretowej FETKA 2017. W tym roku impreza potrwa nie dwa, a trzy dni, a na scenie zobaczymy nie tylko kabarety, ale i stand-upy! Gwiazdami wiosennej edycji będą: Kabaret SMILE, Artur Andrus, Grzegorz Halama i AD HOC.
Nie dwa, a trzy dni. Nie tylko kabarety, ale i stand-upy! Nie dwa, a trzy miejsca! Innymi słowy, żarty się skończyły i wznosimy się na wyższy poziom. Kabaretowy rzecz jasna. Bo jak najlepiej rozpocząć przygotowania do wiosny? (U)śmiechem. Od ucha do ucha. Gwiazdy do nas przyjeżdżają, by bawić publiczność, jednak Fetka to nie tylko tuzy sceny kabaretowej. Festiwal Twórczości Kabaretowej szuka talentów. Tym razem aż w dwóch konkurencjach!
Czekamy na zgłoszenia…

Zapraszamy więc kabarety, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale i wszystkich tych, którzy wiedzą, jak bawić publiczność i chcą zostać gwiazdami stand-upu do udziału w tegorocznej wiosennej odsłonie FETKI. Poniżej zamieszczamy regulaminy i karty zgłoszeń. Pobierajcie i zgłaszajcie się wszyscy, bowiem to jedyna okazja, by być przed wszystkimi, bo otwieramy sezon kabaretowy w Polsce.

PROGRAM:
3 marca 2017 godz. 18.30
Turniej Stand Up w Drugim Domu
+ Grzegorz HALAMA
4 marca 2017 godz. 17.00
Ogólnopolski Przegląd Kabaretów
+ AD HOC
5 marca 2017 godz. 18.00
Laureaci przeglądu kabaretowego
+ GWIAZDY WIECZORU:
• Artur Andrus
• Kabaret SMILE
Dokumenty do pobrania dla uczestników Przeglądów:
Bilety w cenie ( sobota – 10 zł/ niedziela – 60 zł) do nabycia w kasach kina Polonez.
Serdecznie zapraszamy!