Poczuj magię świąt – Świąteczne Cuda na Rynku

Data publikacji: 17.12.2016

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia między godz. 10:00, a 14:00 na skierniewickim Rynku odbędą się długo wyczekiwane Świąteczne Cuda. Do naszego miasta zawita prawdziwy Święty Mikołaj, a na wszystkich czekać będzie moc świątecznych atrakcji. ŚWIĘTY MIKOŁAJ OD 10:30!
Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia na skierniewickim Rynku ponownie będzie można spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników. Dla wszystkich dzieci będzie to ostatnia okazja, aby przypomnieć świętemu o swoich wymarzonych prezentach oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wystarczy tylko pojawić się 18 grudnia w centrum miasta. Wszystkie grzeczne dzieci z pewnością otrzymają upominek.
Wizyta gościa z Bieguna Północnego to nie wszystko. Świąteczne cuda to także gorąca, aromatyczna kawa, konkursy z nagrodami, rodzinne warsztaty ozdób świątecznych, przejazdy bryczkami oraz malowanie twarzy. Oczywiście, skoro przyjeżdża do nas gość z tak daleka, nie może zabraknąć występów artystycznych oraz przedstawienia świątecznego! A dla odważnych czeka tor do zjazdów na pontonach. W programie nie zabraknie także ukochanej fotobudki, świątecznych makiet do robienia zdjęć, dużych maskotek wędrujących po mieście, słodkiego poczęstunku, tradycyjnych polskich kolęd oraz Jarmarku Świątecznego. Startujemy o godz. 10:00! Przychodźcie! Bo takie świąteczne cuda są tylko raz do roku!
UWAGA Kierowcy!
W związku z wizytą Świętego Mikołaja, 18 grudnia od 10:00 do 14:00 uprzejmie prosimy o nie parkowanie na skierniewickim Rynku. Chodzi o teren przed Ratuszem miejskim, a także uliczki przy których mieści się m.in. „Open Cafe” oraz „Salon Recman”. Na ww. terenie będą odbywały się Świąteczne Cuda. Za utrudnienia przepraszamy!