Udany występ zawodników Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Warszawie.

Data publikacji: 21.10.2016

Podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Warszawie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje. Anna Tarnowska startujaca w kategorii senior 52 kg zajęła IV miejsce. Sukces tym większy, ponieważ Anna Tarnowska debiutowała w mistrzostwach tej rangi i niewiele brakowało do zdobycia wicemistrzostwa. Jej koledzy z drużyny, Sebastian Stępniak (trener Anny Tarnowskiej) w kategorii weteran 83 kg zajął IV miejsce, z kolei Seweryn Rzepecki w kategorii junior 23 lata do 93 kg zajął również IV miejsce. Beniamin Zabłocki uplasował się w pierwszej 10-ce. W programie „Na sportowo” 17.10.2016 Anna Tarnowska, Sebastian Stępniak i prezes stowarzyszenia Monika Szyszczyńska opowiadają o minionych mistrzostwach. Zapraszam do wysłuchania audycji, Darek Machowski. Na zdjęciu od lewej strony w pierwszym rzędzie Monika Szyszczyńska, Anna Tarnowska i Sebastian Stępniak.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje.