Turniej Miast ZUMI – Zagłosuj na Skierniewice!

Data publikacji: 15.10.2016

10 października startuje czwarta odsłona popularnego Turnieju Miast. Zachęcamy wszystkich Skierniewiczan, aby przyłączyli się do głosowania i pomogli wygrać naszemu miastu kampanię promocyjną w Zumi i Onet!

banner_skierniewice

KLIKNIJ ABY ZAGŁOSOWAĆ

Każdego roku internauci biorą coraz liczniejszy udział w akcji wyrażając dumę ze swojego miasta i podkreślając swój lokalny patriotyzm. Głosując na swoją „małą ojczyznę”, pokazują swoją satysfakcję z osiągnięć miasta, ale również poparcie dla działań władz i organów samorządowych.

Co miasto może zyskać?   

„Turniej Miast Zumi” to szansa na zaprezentowanie unikalnego charakteru miasta w ogólnopolskich mediach. Trzy pierwsze miejsca w rankingu otrzymają 99 procent rabatu na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce 100 tys. PLN, III miejsce 50 tys. PLN. Działania reklamowe będą prowadzone w portalu onet.pl i serwisie zumi.pl. Jednocześnie miasto, które zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną – 99% rabatu na kampanię promocyjną o wartości 50 tys. zł w wyżej wymienionych mediach internetowych. Nagrody zostaną wręczone osobiście prezydentom w trakcie wizyt przedstawicieli. Jednocześnie sam udział miasta w turnieju jest nieocenionym wsparciem dla jego promocji. Na stronie http://turniejmiast.zumi.pl w ubiegłym roku odnotowano ponad 1,5 mln wejść, 360 tys. użytkowników, ponad 100 tys. głosów, a na Facebooku z akcją związane było blisko 5 tys. wpisów.

Każde miasto ma szansę na zwycięstwo

Podobnie jak w poprzednich trzech edycjach ranking tworzony jest w trakcie plebiscytu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Konkurs skonstruowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców, a uzyskana proporcja decyduje o pozycji w rankingu. Poprzednie edycje wygrały niewiele miejscowości: Gołdap, Rawa Mazowiecka i Gorlice. Było to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców, którzy licznie oddawali głosy w akcji.

Atrakcyjne konkursy

W tym roku organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych elementów, aby nieco urozmaicić przebieg akcji. Po oddaniu głosu na swoje miasta mieszkańcy będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc wybrać miejscowości, które wyróżniają się na konkretnym polu i zasługują na miano miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznie, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego. Zwycięskie miasta zostaną nagrodzone 99 procentowym rabatem na działania reklamowe  o wartości 5 tys. zł oraz certyfikatem w zwycięskiej kategorii.

Konkurs Fotograficzny

Dla internautów zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie swojego miasta. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą prezentowane w serwisie jako wizytówka danego miasta. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

turniej%20miast%20zumi1

Głosy na Skierniewice można oddać przez stronę http://turniejmiast.zumi.pl/już od 10 października! Pełna mobilizacja!

skierniewice.eu