Skierniewice na Mixerze

Data publikacji: 05.09.2016

Skierniewice po raz kolejny zagościły na Mixerze Regionalnym. Tym razem miasto promowało się w dwóch punktach przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Oprócz tradycyjnego stoiska pojawił się tam kolorowy bus, którego ekipa skupiła się na promowaniu atrakcji 39. Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. 

 

W ten weekend  w Łodzi nie dało się nie zauważyć Skierniewic. Podczas tegorocznej edycji Mixera Regionalnego miasto postawiło zarówno na standardową prezentację walorów turystycznych, jak i nieszablonową akcję promocyjnej największej plenerowej imprezy – Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. W obydwu punktach odwiedzający mogli skosztować wyjątkowych odmian owoców i warzyw, a także przepysznego, świeżo tłoczonego

 

– Uczestnicy byli bardzo zainteresowani tym, co dzieje się w naszym mieście. Mieliśmy okazję zaprezentować nie tylko ogrodnicze dziedzictwo Skierniewic – znane przecież na całym świecie – ale także imprezy, które zorganizujemy w najbliższym czasie, przede wszystkim Święto Kwiatów. Wydarzenia takie jak Mixer potwierdzają, że jesteśmy rozpoznawalną i mocno ugruntowaną marką w regionie. W ostatni weekend w Łodzi nasze stoiska odwiedziło o wiele więcej osób niż w 2015. To dobry znak i zapowiedź, że w przyszłym, jubileuszowym roku na skierniewickich imprezach zawita duża liczba gości – podsumowuje Dawid Szymczak z Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miasta.

 

mixer%20(2)[1] mixer%20(4)[1] mixer%20(5)[1]

 

Łódzki Mixer był jednym z najważniejszych punktów na promocyjnej trasie, która poprzedza najbliższe Święto Kwiatów (17–18 września). Przez ostatni miesiąc kolorowy bus pojawił się w kilkunastu miastach regionu między Łodzią a Warszawą. Akcję na bieżąco można obserwować na Facebooku: profil SKOIW – Ugryź to!.