39. ŚKOiW przeszedł do historii – relacja

Data publikacji: 22.09.2016

To był cudowny świąteczny weekend. Przez dwa dni, 17 i 18 września nasze miasto było stolicą dobrej zabawy, najlepszych kwiatów, owoców i warzyw oraz przepysznych smakołyków. Na scenie podziwialiśmy plejadę gwiazd, a Skierniewice wielokrotnie gościły na antenie TVP2.   

Roztańczona parada porwała do tańca niejednego skierniewiczanina, a branżowe serce święta – Targi Ogrodniczo-Rolne po raz kolejny zachwyciły barwnymi i niebanalnymi kompozycjami. Podziwialiśmy „mapping” i wyjątkowy pokaz sztucznych ogni. Wieczorem wysłuchaliśmy koncertów gwiazd. Na scenie wystąpili: Akcent, Kobranocka, TSA, Margaret, Sokół i Marysia Starosta, Enej, Elektryczne Gitary oraz ponadczasowa Maryla Rodowicz. O dobry humor gości zadbał kabaret Ciach. Tradycyjnie wybraliśmy najpiękniejszego kwiata Skierniewic. Przez dwa dni ze skierniewickich kiermaszów handlowych płynął wyjątkowy gwar. Na każdym kroku czekały smakołyki, a na Rynku odbywało się wielkie gotowanie. Oprócz tradycyjnej Skierlotki, na łakomczuchów czekało leczo, dziczyzna w kaszy, gulasz orientalny i zupa jarzynowa. Na żywo z naszego miasta relacjonowali: Mateusz Szymkowiak i Monika Zamachowska w porannym programie „Pytanie na Śniadanie” w telewizyjnej Dwójce. Warto dodać, że tegoroczne święto było rekordowe pod względem frekwencji. Nie sposób opisać wszystkich atrakcji naszego święta. Przeżyjmy te wyjątkowe chwile jeszcze przeglądając zdjęcia.

39. SŚKOiW – Wielkie Otwarcie Święta


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW -Targi Ogrodniczo-Rolne


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Świąteczna Parada


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Wielkie Gotowanie na Rynku


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Kwiat Skierniewic 2016


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert zespołu AKCENT


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert Zespołu KOBRANOCKA


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert zespołu TSA


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert MARGARET


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Fajerwerki i mapping


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Wystawa CKiS


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Piknik Mysliwski


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Kabaret CIACH



(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Świąteczny kiermasz


(Więcej zdjęć TUTAJ)


39. SŚKOiW – Msza Święta



(Więcej zdjęć TUTAJ)


39. SŚKOiW – Święto Dzieciom


(Więcej zdjęć TUTAJ)


39. SŚKOiW – Koncert Znani Nieznani


(Więcej zdjęć TUTAJ)


39. SŚKOiW – Koncert SOKÓŁ i Marysia Starosta


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert ENEJ 


(Więcej zdjęc TUTAJ)


39. SŚKOiW – Koncert Elektryczne Gitary


(Więcej zdjęc TUTAJ)

39. SŚKOiW – Koncert Maryla Rodowicz


(Więcej zdjęć TUTAJ)

39. SŚKOiW w Pytaniu Na Śniadanie i TVP2


(Więcej zdjęć TUTAJ)

źródło skierniewice.eu