Lato w Skierniewicach 2016

Data publikacji: 07.07.2016

Konwent Fantastyki SKIERCON, IV Biesiada Skierniewicka, Piknik Żołnierski, Inscenizacja Historyczna, Bieg im. E. Jaworskiego, Turniej DJ, Kino Letnie, muzyczne śniadania na trawie i koncerty – to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na wszystkich skierniewiczan podczas trwających wakacji.

Po wielu miesiącach intensywnej nauki i pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy tegoroczne wakacje zamierzają spędzić w Skierniewicach, przygotowaliśmy całą masę atrakcji. W lipcu oprócz koncertów w kolorowym i  hippisowskim klimacie zespołu BIG DAY (9 lipca), a także Nocnej Zmiany Bluesa (23 lipca) i Old Times (30 lipca), czekają na nas dwie duże miejskie imprezy. Od 22 do 24 lipca odbędzie się bowiem uwielbiany przez wszystkich – Konwent Fantastyki SKIERCON. Tydzień później wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w IV Biesiadzie Skierniewickiej nad Zalewem Zadębie.

lipiecf[1]
lato_22[1]

Ponadto w trakcie wakacji będziemy mogli uczestniczyć w cyklicznych muzycznych śniadaniach na trawie, oglądać filmy pod gołym niebem w ramachKina Letniego, wziąć udział w zajęciach w ramach Lata w Kinie oraz bezpłatnych lekcjach pływania na basenie. W Parku odbywać się będą warsztaty Zumby, a nad Zalewem Turniej Miast. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli wziąć udział wycieczkach krajoznawczych, turniejach sportowych czy zajęciach organizowanych w Bibliotece, Izbie Historii, Biurze Wystaw Artystycznych,  Pływalni Miejskiej, Centrum Kultury i Sztuki czy Kinoteatrze Polonez. Wakacje zakończy Turniej DJ (4 września), a potem będziemy odliczać dni do największej plenerowej imprezy miejskiej – XXXIX Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw (17-18 września).

 

plakat_lato_b2_lipiec[1]-page-001

skierniewice.eu