Akademia Przedsiębiorcy 2016

Data publikacji: 03.06.2016

Jesteś przedsiębiorcą?

Zastanawiasz się czy twoja firma może rozwijać się dzięki ekspansji na rynki zagraniczne i jak wykorzystać nowoczesne technologie i internet w bieżącej działalności firmy?

Weź udział w Akademii Przedsiębiorcy, bezpłatnych warsztatach dla firm!

Eksperci od rynków zagranicznych oraz nowoczesnych technologii odpowiedzą na te i wiele innych pytań.

Warsztaty odbędą się 9 czerwca o godz. 9:30 w Skierniewicach  w Hotelu Dworek, ul. Piłsudskiego 24

 Sprawdź szczegóły na akademia-przedsiebiorcy.pl i zarejestruj się już dziś.

Organizatorzy: Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund.

BZWBK_Akademia_Przedsiebiorcy_750x200_5

AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY 2016

„Światowe rynki szeroko otwarte dla polskich przedsiębiorców”

26 kwietnia bieżącego roku ruszyła kolejna edycja Akademii Przedsiębiorcy.

Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych prelekcji i warsztatów motywacyjno-edukacyjnych, skierowanych do polskich przedsiębiorców. Tegoroczna, ósma już edycja, poświęcona będzie rynkom zagranicznym oraz nowoczesnym technologiom. Eksport jest siłą napędową polskiej gospodarki. Wyniki badań ankietowych zrealizowanych podczas poprzednich edycji Akademii Przedsiębiorcy wskazują na coraz większe zainteresowanie firm z sektora MŚP współpracą z zagranicą, dlatego też tegoroczny cykl spotkań będzie poświęcony tej tematyce. Nowe rynki to nie tylko nowi kontrahenci, ale też nowe wymagania co do jakości, inne sposoby promocji czy odmienny charakter konkurencji. Tak więc warto wchodzić na zagraniczne rynki, a na pytanie „od czego zacząć?” odpowiedzą podczas konferencji eksperci. Przedsiębiorcy otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju i współpracy z kontrahentami zagranicznymi, poznają korzyści płynące z ekspansji na nowe rynki ,zobaczą jakie bariery utrudniają współpracę międzynarodową oraz przekonają się, jak nowoczesne technologie i internet mogą usprawnić funkcjonowanie firmy.

Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund, partnerzy merytoryczni projektu oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm. Gościem specjalnym tegorocznej edycji jest Mateusz Borek – polski komentator sportowy i Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych i politycznych.