ZAKOCHANI W POMAGANIU – Finał akcji dla Wiktorii Caban

Data publikacji: 13.04.2016

17 kwietnia w Skierniewicach pojawią się wolontariusze uzbrojeni w niebieskie serduszka, a na scenie wystąpią jedyni w swoim rodzaju truskawkowi rodzice, a wszystko w ramach kolejnej akcji „Zakochanych w Pomaganiu”. Dochód w całości zostanie przekazany dla Wiktorii Caban.

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał zbiórki makulatury, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Wiktorii Caban. Przez prawie miesiąc zebrano blisko 8 ton. Lecz to nie wszystko. Makulatura będzie zbierana jeszcze do soboty 16.04. przy supermarkecie Intermarche Skierniewice. Dla każdego kto odwiedzi punkt i przyniesie min. 5 kg czeka mała niespodzianka.

Finał rozpocznie się w niedzielny poranek, w Kinoteatrze Polonez od spektaklu „Pinokio” który zaprezentują aktorzy z Teatru Truskawkowi Rodzice (godz. 10:15 i 11:30). Następnie na przybyłych czeka  masa atrakcji począwszy od animacji dziecięcych, malowania twarzy, fotobudki, przez wioskę indiańską, ranczo u kowboja po skierniewickie rajdówki i zwierzątka z balonów. Nie zabraknie także Skierniewickich Klasyków, Skierniewickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Żelazny Orzeł, Cech Fantastyki SkierCon oraz słodkiego poczęstunku dla każdego z uczestników. W Polonezie pojawią się także Zakochani w pomaganiu, którzy będą zbierać pieniądze dla Wiktorii Caban, chorej na dziecięce porażenie mózgowe. To już kolejna akcja zorganizowana w tym roku przez skierniewiczanina Tomka Gołębiewskiego, lidera Zakochanych w Pomaganiu. W ubiegły weekend niebiescy wolontariusze zbierali pieniądze dla Filipka Sucheckiego w Żyrardowie.

20.000 zł – to kwota która pozwoli na spokojny rok rehabilitacji, leczenia i wyjazdów Wiktorii na turnusy, które są jej niezbędne.

Pamiętajcie że w tym dniu ulica Wita Stwosza oraz parking przy kinie będą wyłączone z ruchu. Parkingi zastępcze są przy ul. Jagiellońskiej 29 oraz przy ul. Reymonta 33 (za budynkiem CKIS).

Zakochajcie się w Pomaganiu!
Przyjdźcie i wesprzyjcie Wiktorię!

 

zakochanifinalplakat