Skierniewicki MZK wprowadza bilety elektroniczne

Data publikacji: 19.04.2016

Od kilku dni Miejski Zakład Komunikacji w Skierniewicach prowadził kolejne udogodnienia dla kupujących bilety trzydziestodniowe. Jest już możliwość zakupu biletu poprzez specjalne strony internetowe i zainstalowane tam aplikacje. O szczegółach mówi prezes MZK Winicjusz Nowak

 

Klienci którzy nie posiadają smartfona, a chcą kupować bilety przez Internet również mogą korzystać z usługi. Muszą wtedy jedynie wydrukować potwierdzenie zakupu biletu otrzymane mailem, i okazać je podczas kontroli wraz z dokumentem tożsamości zawierającym numer PESEL.

  • Imienne bilety 30-dniowe MZK w Skierniewicach można już kupować przez Internet na stronie www.zbiletem.pl i nosić je wygodnie w smartfonie.
  • Wystarczy wejść na stronę www.zbiletem.pl/skierniewice, wybrać właściwy bilet dla siebie lub dla członka rodziny i zapłacić przelewem lub kartą.
  • Bilet przechowujemy w aplikacji mobilnej zbiletem w smartfonie.

Podczas kontroli po prostu pokazujemy kontrolerowi bilet na ekranie smartfona.

Płatności realizowane są na bezpiecznych stronach operatora płatności PayU.

Kontrolerzy zostali przeszkoleni z obsługi nowego systemu.

Bilety w sklepie internetowym dostępne są w tej samej cenie co w kasach MZK, bez żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie www.zbiletem.pl/skierniewice .

Zachęcamy do skorzystania z tej nowej, wygodnej formy zakupu imiennych biletów 30-dniowych.